Підвищення потенціалу

Підвищення рівня обізнаності та нарощування потенціалу в енергоємних МСП

Довготермінові структурні зміни в енергетиці загалом та в відновлювальній енергетиці зокрема не можуть бути досягнуті без відповідного кадрового забезпечення та підвищення поінформованості суспільства. В рамках проекту двом вишам надається підтримка з розробки та впровадження навчальних курсів з використання відновлюваних джерел енергії у виробництві, видання підручників та методичних матеріалів.

Тренінги, семінари, ознайомлювальні поїздки мають на меті не тільки навчання та налагодження ділових контактів між  представниками промисловості, компаній з надання енергетичних послуг, постачальниками обладнання, керівниками на місцях, але покликані поширювати кращі практики, що напрацьовані проектом . 

Ті підприємства, на яких будуть реалізовані пілотні проекти, стануть основою для практичної демонстрації технологій енергоефективності та відновлюваної енергії у практичному застосуванні, надаючи предметні приклади вирішення питань, пов’язаних з інтеграцією технології відновлюваної енергії в інфраструктуру підприємства, з'єднання із зовнішніми джерелами енергопостачання та оцінки їх ефективності.

За допомогою галузево – зорієнтованих довідників з енергоефективності та відновлювальної енергетики проектанти та спеціалісти підприємств зможуть зробити кваліфікований вибір технологій та обладнання і після закінчення проекту.

Тренінгові матеріали, адаптовані до вимог української практики, знаходяться в розробці і будуть оприлюднені незабаром. Програми та навчальні матеріали, розроблені провідними європейськими університетами можна знайти на сайті Європейського енергетичного центру.

_______________________________________________________________________________________________________________

Огляд навчальних програм з відновлюваної енергетики, що викладаються в вищіх навчальних закладах України можна завантажити тут

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет