Формування правового поля

Формування правового поля, сприятливого для запровадження енегоефективних технологій та використання відновлюваних джерел енергії

Довгострокова енергетична політика нашої держави визначена «Енергетичною стратегією України до 2030 року». Проте, первинне законодавство у сфері енергоефективності та використання відновлюваної енергії ще й досі має рамковий характер без визначення механізмів чи процедур його запровадження.

Проектом передбачено проведення детального аналізу – наскільки ефективно існуюча політика, регуляторне, правове, фінансове та податкове середовище підтримує енергоефективність виробництва та більш широке використання відновлюваної енергії в агро-харчовій та в інших енергоємних галузях промисловості. Передбачено вивчення кращого досвіду інших країн в галузі енергоменеджменту та енергоефективності.

Будуть розроблені та надані детальні рекомендації щодо посилення інституційної бази та запровадження ініціатив та фінансових механізмів для підвищення рівня енергоефективності та розширення використання відновлюваних джерел енергії енергоємними МСП.

Таким чином, проект надаватиме експертну та консультаційну допомогу органам законодавчої та виконавчої влади в розробці законопроектів та регуляторних актів в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики та сприятиме гармонізації українського законодавства з європейськими нормами та директивами.

Більше про законодавчі та підзаконні акти в сфері енергетичної політики можна дізнатися на нашій сторінці

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет