Бенчмаркінг – калькулятор

Шановні відвідувачі сайту,

 

До Вашої уваги пропонується калькулятор енергоефективності – інструмент, за допомогою якого Ви можете порівняти енергоефективність свого підприємства з цим показником для підприємств різних галузей агро-харчової промисловості, що працюють в Україні.  Для створення  калькулятора використані дані звітів з бенчмаркінгу цукрової, кондитерської, хлібопекарської, олієжирової, молочної, консервної, спиртової підгалузей агропереробної та харчової промисловості, що були підготовлені командою експертів проекту  Глобального екологічного фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) – «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчових та інших малих і середніх підприємствах (МСП)  України». Повні версії звітів доступні на нашому сайті. Сподіваємось, що калькулятор енергоефективності сприятиме популяризації бенчмаркінгу, та, зрештою, підвищення енергоефективності підприємств харчової та  агро-переробної галузі та їх конкурентоздатності на світових ринках.

 

Пам’ятка користувача.

1.В каскадному меню виберіть галузь, що Вас цікавить.

2. В полі "Питомі витрати теплової енергії на вироблення" та/або в полі "Питомі витрати електричної енергії на вироблення"  введіть данні з форми щорічної статистичної звітності.

3. Введене Вами значення відобразиться в вигляді відтинку, що перетинає криву, що з’єднує показники енергоефективності досліджених підприємств галузі. Чим лівіше знаходиться точка перетину, тим краще положення Вашого підприємства серед підприємств обраної галузі в Україні. 

Як покращити енергоефективність Вашого виробництва можна дізнатися тут.

УВАГА! КАЛЬКУЛЯТОР ПРАЦЮЄ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ. Ми будемо вдячні за Ваші зауваження та побажання, які допоможуть нам зробити цей інструмент більш зручним та корисним.

 Вихідні дані 
 Мкал/т.
 кВт*год/т.

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет

eef calc