Інтерактивна карта для інвесторів

kobets_may17_web

15 травня експерт Проекту Микола Кобець взяв участь в нараді представників бізнесу, профільних асоціацій та експертів в сфері відновлюваної енергетики, що відбулась під головуванням Голови Держенергоефективності Сергія Савчука. Нараду було присвячено  створенню  багатофункціональної Інтерактивної Карти розвитку «зелених» енергетичних проектів в Україні.  Метою створення такої карти є надання потенційним інвесторам та інжиніринговим компаніям інформації, яка необхідна при проведенні передпроектних робіт з впровадження «зелених» проектів.

Учасники наради обговорили створений Агентством макет Інтерактивної Карти розвитку відновлюваної енергетики України, який наразі демонструє земельні ділянки під розміщення об’єктів відновлюваної енергетики, електропідстанції напругою від 27,5 кВ до 150 кВ, а також можливі точки підключення «зелених» об'єктів до ОЕС України.

На нараді експерт Проекту зробив презентацію про світовий досвід створення подібних карт, зокрема мова йшла про Global Atlas for Renweable Energy, створений Міжнародним агентством з відновлюваної енергетики (IRENA). Також пан Кобець вніс декілька пропозицій щодо удосконалення існуючого макету Інтерактивної Карти

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет