Відбувся круглий стіл з доопрацювання енергетичної стратегії України

main page1

5 липня 2012 р, за підтримки проекту ЮНІДО –ГЕФ «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України»  в "кришталевому" залі готелю "Київ" відбувся круглий стіл, присвячений доопрацюванню «Енергетичної стратегії  України на період  до 2030 р».

Круглий стіл проведено в рамках діяльності  робочої групи з доопрацювання «Стратегії»  в частині впровадження відновлюваних  джерел  енергії і передбачає перегляд та актуалізацію діючих положень щодо розвитку відновлюваної  енергетики та підвищення ролі цього  компоненту  в оновленій «Стратегії».

В роботі круглого столу взяв участь Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України п. Микола Олександрович Пашкевич. 

Робота столу відбувалась в конструктивному  дусі і виявила ряд розбіжностей в позиціях представників традиційної енергетики та громадських організацій екологічного спрямування. Об'єднувало учасників столу розуміння необхідності розвитку альтернативної енергетики і підтримка посилення наголосу на енергозбереження в оновленій Стратегії . Водночас, учасникі столу зійшлись на тому, що необхідно продовжити обговорення документу, залучити до процесу розробників оновленої Стратегії. Серед питань, що обговорювались – передумови розвитку відновлюваної енергетики в Україні в світлі рішень РІО  + 20, технічні можливості підключення енергогенеруючих систем з використанням відновлюваних джерел до загальнодержавних енергетичних мереж, індикативний план розвитку галузі, екологічні аспекти енергетики.

 

Програму та деякі матеріалами круглого столу можна завантажити з цієї сторінки, фоторепортаж викладено в фотогалереї.

 

 

Presentation-Kuznetsov М- 05-07-2012UKR

 

 

Presentation Kobets 05_7_2012 site_ukr

 

 

Presentation-Kudria S- 05-07-2012UKR

 

 

Presentation Geletukha G-05-07-2012UKR

 

 

 Agenda UNIDO workshops in Kiev 05 07 2012_Ukr -upd

 

List of participants05072012_UA

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет