Оголошення про конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів та використання відновлюваних джерел енергії.

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» оголошує конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001) та використанню відновлюваних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інш).

В рамках конкурсу буде відібрано 50 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлюваної енергетики),  яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес-плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

            Для участі в конкурсі, зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати до Проекту  не пізніше 3 травня 2014 р. анкету, що додається (вище зазначену анкету можна також завантажити з сайту проекту: http://www.reee.org.ua )

Додаткову інформацію можна отримати у національного координатора проекту  п.  Ігора Кирильчука (тел: +38 (050) 330 42 64; e-mail: I.Kyrylchuk@unido.og ); 

 

Grant-Application-Project-UNIDO-GEF-ukr

 

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет