Пілотний проект на ТОВ “Фірма Варіація”

opening -web

ТОВ "Варіація" є одним з провідних виробників паркетної дошки та паркету в Україні, що з 1998 року нарощує експорт готової продукції світової якості в країни ЄС. Нарощування обсягів виробництва пов'язано з зростанням енергоспоживання. Водночас, майже 15 відсотків сировини в процесі переробки іде у відходи, що створювало проблеми з їх утілізацією. Керівництвом проекту було прийнято стратегічне рішення щодо модернізації теплового господарства підриємства.

25 травня, в рамках технічної допомоги Проекту, на підприємстві  введено в експлуатацію сучасну  з автоматизовану котельню на твердому паливі потужністю 2,3 МВт, що дозволяє утілізувати всі відходи деревообробки, що утворюються на підприємстві. Теплова потужність нової котельної дозволяє в 3 рази збільшити об'єм сушарок та замістити 120 тис м3 природного газу на рік.   

В рамках події застосовані компанією МСТ (проектувальником та монтажником котельної) інженерні рішення були презентовані представникам 6 малих та середніх підприємств, що брали участь у події. 

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет