Законотворча діяльність

Необхідність законодавчого врегулювання відносин суб'єктів господарювання у сфері ефективного використання енергоресурсів в Україні гостро постала на початку 90-х років. Економічна та енергетична кризи суттєво вплинули на погіршення ефективності використання енергоресурсів в галузях економіки України та призвели до усвідомлення актуальності та безальтернативності реалізація політики енергозбереження в державі.

Проте, слід визнати, що в Україні розвиток законодавства у сфері енергозбереження, енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії на сьогодні відбувається недостатньо динамічно. Це обумовлено не тільки відносною новизною цього питання, для пострадянських умов господарювання, але й швидкими змінами економічних і політичних відносин у державі.

Створення цілісного та зрозумілого нормативно-правового поля у сфері енергозбереження, енергоефективності та ВДЕ сприятиме залученню інвестицій у сферу енергозбереження та дозволить значно підвищити зацікавленість суб'єктів господарювання до реалізації енергозберігаючих проектів. В кінцевому рахунку це безумовно буде тим чинником, що сприятиме створенню високотехнологічної енергоефективної економіки, підвищить конкурентоспроможність продукції вітчизняного виробництва та забезпечить покращення рівня життя громадян України.

Проте, створення такого, сприятливого законодавчого поля потребує порозуміння та поєднання зусиль різних гілок влади, перш за все виконавчої та законодавчої, та дієвої підтримки суспільства.

Лінки:

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет