Сонячні колектори на ТОВ “Павлівський пивзавод”

Павлівський пивзавод знаходиться у  Волинській області  Іваничівському  районі  с. Павлівка.

Побудований у 1904 році на території 3,19 га. та зруйнований  під час другої світової війни завод отримав друге життя в 1956 році. Понад 50 років броварня залишається галузевим лідером в регіоні. В 2002 році підприємство реорганізовано в ТОВ «Павлівський пивзавод». Сьогодні підприємство є найбільшим роботодавцем в Павлівці і одним з найбільших платників податків в районі.

Основна виробнича діяльність заводу виробництво живого пива, солоду, води мінеральної збагаченої природним йодом та фруктових вод.

Вперше в Україні на заводі разом з чеськими партнерами з 1997 р. виготовляється мінеральна вода збагачена природним йодом "Йоданка Павлівська" – продукт, роль якого для профілактики ендемічного йододифіциту складно перебільшити.

         Проект модернізації пивоварного заводу охоплює загальну модернізацію котельного обладнання, включаючи установку системи сонячних теплових колекторів, теплоізоляцію будівлі, модернізацію пивоварного комплексу, миючих систем, обладнання для розливу та перевести застарілий енергозатратний охолоджувальний комплекс, що працює на аміаку на сучасний. Це дозволить замінити старе енерго- та ресурсовитратне обладнання на ощадливе нове.

 

Загальна вартість модернізації заводу становить орієнтовно USD 530 000.

 

Проект UNIDO профінансував встановлення системи сонячних теплових колекторів для попереднього нагріву технічної води вартістю USD 115 302.

В результаті модернізації підприємства за підтримки ЮНІДО- ГЕФ очікується зниження використання природнього газу на 60 000 куб метрів на рік, що дорівнює скороченню викидів СО2 на 1092 тони щорічно.

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет