Прес-анонс!

Підсумкова конференція Проекту UNIDO/GEF «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України»

 

У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбудеться підсумкова конференція Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобального екологічного фону (GEF) «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», який впроваджувався в Україні з 2011 по 2018 роки.

 

Проект направлений на підвищення енергоефективності та стимулювання впровадження відновлювальних джерел енергії на малих та середніх підприємствах з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності та зменшення викидів парникових газів.

На конференції будуть представлені результати діяльності Проекту та обговорюватиметься досвід, отриманий за весь час реалізації Проекту в Україні.

 

У конференції візьмуть участь:

Марк Дрейк, Міжнародний менеджер Проекту, штаб-квартира ЮНІДО, Відень;

Сергій Савчук, Голова Державного Агентства з енергозбереження та енергоефективності України;

Степан Кудря, Голова Наглядової Ради Проекту, Директор інституту відновлювальної енергетики НАН України, член-кореспондент НАНУ;

Владислав Марушевський, Керівник відділу з міжнародної співпраці Мінприроди України, відповідальний по роботі з Глобальним Екологічним Фондом;

Ігор Кирильчук, Національний Координатор ЮНІДО/ГЕФ Проекту.

 

Захід відбудеться в приміщенні конференц-залу готелю Hyatt Regency, за адресою: вул. Алли Тарасової 5. Початок реєстрації о 9:30 год.

 

Для акредитації ЗМІ просимо надіслати свої дані асистентові Проекту на електронну пошту K.PASICHNYK@unido.org . Телефон для довідок: +38 (068) 163 16 52.

 

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет