Прес-реліз

Фінальна конференція

Проекту UNIDO/GEF по впровадженню енергоефективності на підприємствах України

з агро-харчової промисловості

 

У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбулася фінальна конференція Проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобального екологічного фону (GEF) «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», який було впроваджено в Україні з 2011 по 2018 роки.

 

Команда Проекту представила результати діяльності Проекту за 7 років. Діяльність Проекту ЮНІДО/ГЕФ була направлена на стимулювання впровадження енергоефективності на малих та середніх підприємствах агро-харчового комплексу.

 

У заході взяли участь Марк Дрейк, Міжнародний менеджер Проекту, Андрій Фролов, Заступник начальника Управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження Держенергоефективності України, Степан Кудря, Голова Наглядової Ради Проекту, Директор інституту відновлювальної енергетики НАН України, член-кореспондент НАНУ, Володимир Ставнюк, Голова Правління Державної інноваційної фінансово-крудитної установи, Владислава Рутицька, Віце-президент AgroGeneration, Владислав Марушевський, Керівник відділу з міжнародної співпраці Мінприроди України, відповідальний по роботі з Глобальним Екологічним Фондом, Ігор Кирильчук, Національний Координатор ЮНІДО/ГЕФ Проекту та багато інших учасників.

 

На конференції виступили представники пілотних підприємств з різних регіонів України, які в рамках Проекту отримали грантову допомогу в реалізації технічного забезпечення енергоефективних проектів у себе на підприємствах. За роки своєї діяльності, Проект ЮНІДО/ГЕФ допоміг технічно модернізуватися та стати на шлях енергоефективності 15 малим та середнім підприємствам.

 

Експерти Проекту ЮНІДО були залучені до розробки нормативних та законодавчих актів з впровадження енергоефективності та відновлювальних видів джерел енергії в Україні. Крім того, за підтримки Проекту, у співпраці з навчальними закладами,  були розроблені навчальні матеріали для студентів зі спеціальностей агро-харчової промисловості та проводилася підготовка спеціалістів з бізнес планування.

В заключному слові, Національний Координатор Проекту ЮНІДО/ГЕФ Ігор Кирильчук подякував урядовим партнерам зокрема, Міністерству аграрної політики та продовольства України, Міністерству екології та природних ресурсів України, Міністерству економічного розвитку та торгівлі України, Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження України, Інституту відновлюваної енергетики НАН України та іншим інституціям, які допомогли успішно реалізувати Проект, а також висловив своє сподівання, що українські підприємства розвиватимуться в напрямку енергоефективності та енергозбереження.

 

 

 

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет