Презентація нової проектної пропозиції ЮНІДО в рамках програми Глобального Екологічного Фонду

 

2 липня 2018 року в конференц-залі НАН України, відбувся семінар, на якому була презентована проектна заявка ЮНІДО в рамках Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) щодо Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств». В семінарі взяли участь представники штаб-квартири UNIDO, уповноважені особи Міністерства екології, Держенергоефективності, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи  (ДІФКУ), консалтиногові компанії, громадські організації, зокрема Greencubator.

Проект стартує восени 2018 року і триватиме 3 роки.

Презентували Проект старший координатор ЮНІДО п.Карлос Шандуві-Суарез, та міжнародний експерт п.Андреас Карнер.

Національний координатор Проекту ЮНІДО/ГЕФ п. Ігор Кирильчук у своєму виступі наголосив, що цей Проект є важливим для України саме через те, що він допоможе запустити генерацію нових інноваційних ідей та проектів в Україні і надасть змогу втілити їх.

Під час обговорення Проекту учасники семінару висловили можливі ризики для впровадження Проекту та позитивні сторони його реалізації. Крім того, було оговорено як саме можуть співпрацювати Державні Агенції та інституції з Проектом ЮНІДО/ГЕФ і яку допомогу та підтримку можуть надати один одному.

В заключному слові учасники семінару висловили сподівання, що Проект дозволить знайти гідні проекти, які сприятимуть інноваційному та енергоефективному розвиткові підприємств та країни в цілому.

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет