Розробка Національного плану дій з відновлюваної енергетики – важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України

Rozen_conf170913

В рамках  XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювальна енергетики ХХІ століття», 17 вересня 2013 відбувся круглий стіл «Розробка Національного плану дій з відновлюваної енергетики – важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України».

Захід є частиною діяльності проекту з підтримки формування нормативно-правової бази, сприятливої для розвитку відновлюваної енергетики та його інформаційно-навчального компоненту.

 В своїй доповіді національний координатор проекту п.Ігор Кирильчук зробив огляд національної політики в сфері відновлюваної енергетики, окреслив низку проблем взаємовідносин між основними гравцями в енергетичній сфері та можливі сценарії їх вирішення.

Національний експерт проекту з енергетичної політики к.б.н. Микола Кобець та радник голови Держагентства з енергоефективності та енергозбереження України к.т.н. Олександр Киричек ознайомили учасників заходу з основними положеннями Національного плану дій з відновлюваної енергетики.

Експерт проекту з технічних питань Павло Розен Практика навів конкретні приклади практики використання вторинних енергоресурсів в малих та середніх підприємствах агро-харчового сектора України та підтримки ЮНІДО поширенню таких технологій.

Експерт проекту з інформаційних та навчальних програм к.б.н. Сергій Щербак оприлюднив основні висновки Глобальної енергетичної оцінки, – дослідження підготовленого експертами Міжнародного інституту прикладного системного аналізу за підтримки ГЕФ та ЮНІДО щодо розвитку енергетики до 2050 року  та зробив розгорнутий огляд навчальних програми з відновлюваної енергетики та енергоефективності, що були розроблені та впроваджені за підтримки ЮНІДО. 

Презентації, що були зроблені під час круглого столу можна завантажити з цієї сторінки нижче.

 

Conf_Kyrylchuk_Kobets_24_09_2013

Biofuels_Kobets

Conf_Shcherbak1709_13_ukr

Реєстрація

Зареєструйтесь, будь ласка

Пароль буде вислано на E-mail

Авторизуватись на сайті

Увійдіть в свій кабінет